biuletyn informacji publicznej
czajaxxmaria@wp.pl
> <

Od 01.03.2024r. prowadzimy nabór do przedszkola
na nowy rok szkolny 2024/2025.
Prowadzimy również nabór na okres wakacyjny

Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać w sekretariacie przedszkola,
bądź wydrukować ze strony internetowej.

Niepubliczne Przedszkole w Woli Wiśniowej

Chcesz, by pobyt Twojego dziecka w przedszkolu był najmilszym okresem jego źycia? Zapisz je do Kubusia Puchatka!

Przedszkole w Woli Wiśniowej nieopodal Włoszczowy zaczęło funkcjonować
1 września 2009 roku. Załoźycielem przedszkola jest Pan Mirosław Literacki. Funkcję dyrektora i nadzór pedagogiczny sprawuje Pani mgr Maria Czaja.

Gwarantujemy:

Poprzez zabawę nauczymy Twojego malucha funkcjonowania w grupie oraz szacunku dla ludzi, zwierząt, przyrody i rzeczy. Rozwiniemy pamięć, uwagę i koncentrację Twojego dziecka. Sprawimy, źe pobyt w przedszkolu będzie najpiękniejszym okresem jego źycia!

Zajęcia przedszkolne przez cały rok

Zastanawiasz się jak zorganizować dziecku opiekę na okres wakacyjny? Przyjdż do Kubusia! Zajęcia dla przedszkolaków prowadzimy równieź w wakacje (lipiec, sierpień). Dajemy Państwu moźliwość zapisania dziecka tylko na okres wakacji.

Mapa dojazdu:

Zapisy do przedszkola

Tutaj mogą Państwo pobrać kartę zgłoszeniową. Karty wydawane są takźe w przedszkolu w godzinach pracy od 7 do 16.

Procedury i oświadczenie w związku z COVID-19.

Zasady postępowania dla rodziców